ROZKŁAD JAZDY KŁECKO-GNIEZNO

ROZKŁAD JAZDY KŁECKO-GNIEZNO

Sprzedaż biletów miesięcznych :

Punkt Canal + Ul.Dworcowa w Gnieźnie

31.09.21 (godz 11-16)

01.10.21 (godz 11-16) 

Pozostałe Dni w siedzibie firmy (8-16) Gniezno ul.Paderewskiego 20a

informacja telefoniczna 602190838 lub 61 426 55 66

Obowiązuje od 01.09.2020

Autobus nie kursuje : Niedziele i święta; 1 stycznia, 1 i 2 święto Wielkanocy, 1 i 2 święto Bożego Narodzenia,1,3 maja , dni oznaczone kolorem czerwonym w kalendarzach nie kursujemy 24,31.grudnia tak jak w dzień w którym przypada ; (ostatni kurs z Kłecka 14 20

Dni robocze

1

Kłecko

ul. Słoneczna

5:00 | 7:00 | 7:00 | 8:00 (S) | 9:10 | 10:54 (S) | 12:40 | 14:20 | 15:20 | 16:35 | 17:00 | 18:07 (S) | 19:00 | 19:44|20:50(s)

2

Kłecko Gł.

3

Kłecko Kol.

5:04 | 7:04 | 7:04 | 8:04 (S) | 9:14 | 10:58 (S) | 12:44 | 14:24 | 16:38 | 18:10 (S) | 19:04 | 19:48

4

Bielawy

5:06 | 7:06 | 7:06 | 8:06 (S) | 9:16 | 11:00 (S) | 12:46 | 14:26 | 16:41 | 18:12 (S) | 19:06 | 19:50

5

Brzozogaj

5:08 | 7:08 | 7:08 | 8:08 (S) | 9:18 | 11:02 (S) | 12:48 | 14:28 | 16:43 | 18:14 (S) | 19:08 | 19:52

6

Działyń

5:10 | 7:10 | 7:10 | 8:10 (S) | 9:20 | 11:04 (S) | 12:50 | 14:30 | 15:40 | 16:45 | 17:20 | 18:17 (S) | 19:10 | 19:54

7

Kopydłowo

5:13 | 7:13 | 7:13 | 8:13 (S) | 9:23 | 11:07 (S) | 12:53 | 14:33 | 15:43 | 16:48 | 17:23 | 18:20 (S) | 19:13 | 19:54

8

Obora Gł.

5:15 | 7:15 | 7:15 | 8:15 (S) | 9:25 | 11:09 (S) | 12:55 | 14:35 | 15:45 | 16:50 | 17:25 | 18:22 (S) | 19:15 | 19:57

9

Piekary

5:17 | 7:17 | 7:17 | 8:17 (S) | 9:27 | 11:11 (S) | 12:57 | 14:37 | 15:47 | 16:52 | 17:27 | 18:24 (S) | 19:17 | 20:01

10

Gniezno

ul. Kłeckoska

5:20 | 7:20 | 7:20 | 8:20 (S) | 9:30 | 11:14 (S) | 13:00 | 14:40 | 15:50 | 16:55 | 17:30 | 18:27 (S) | 19:20 | 20:04

11

Gniezno

Łaskiego

5:21 | 7:21 | 7:21 | 8:21 (S) | 9:31 | 11:15 (S) | 13:01 | 14:41 | 15:51 | 16:56 | 17:31 | 18:28 (S) | 19:21 | 20:05

12

Gniezno

ul. Jeziorna lok

5:22 | 7:22 | 7:22 | 8:22 (S) | 9:32 | 11:16 (S) | 13:02 | 14:42 | 15:52 | 16:57 | 17:32 | 18:29 (S) | 19:22 | 20:06

13

Gniezno

Dworcowa

5:25 | 7:25 | 7:25 | 8:25 (S) | 9:35 | 11:19 (S) | 13:05 | 14:45 | 15:55 | 17:00 | 17:35 | 18:32 (S) | 19:25 | 20:09

Soboty

1

Kłecko

ul. Słoneczna

5:00 | 7:00 | 9:10 | 11:30 | 15:00

2

Kłecko Gł.

5:02 | 7:02 | 9:12 | 11:32 | 15:02

3

Kłecko Kol.

5:04 | 7:04 | 9:14 | 11:34

4

Bielawy

5:06 | 7:06 | 9:16 | 11:36

5

Brzozogaj

5:08 | 7:08 | 9:18 | 11:38

6

Działyń

5:10 | 7:10 | 9:20 | 11:40 | 15:20

7

Kopydłowo

5:13 | 7:13 | 9:23 | 11:43 | 15:23

8

Obora Gł.

5:15 | 7:15 | 9:25 | 11:45 | 15:25

9

Piekary

5:17 | 7:17 | 9:27 | 11:47 | 15:27

10

Piekary Szkoła

5:18 | 7:18 | 9:28 | 11:48 | 15:28

11

Gniezno

ul. Kłeckoska

5:20 | 7:20 | 9:30 | 11:50 | 15:30

12

Gniezno

Łaskiego

5:21 | 7:21 | 9:31 | 11:51 | 15:31

13

Gniezno

ul. Jeziorna lok

5:22 | 7:22 | 9:32 | 11:52 | 15:32

14

Gniezno

Dworcowa

5:25 | 7:25 | 9:35 | 11:55 | 15:35