ROZKŁAD JAZDY MIEŚCISKO-GNIEZNO

ROZKŁAD JAZDY MIEŚCISKO-GNIEZNO

Sprzedaż biletów miesięcznych :

Punkt Canal + Ul.Dworcowa w Gnieźnie

31.08.21 (godz 12-16)

01.09.21 (godz 9-16) 

Pozostałe Dni w siedzibie firmy (8-16) Gniezno ul.Paderewskiego 20a

informacja telefoniczna 602190838 lub 61 426 55 66

Obowiązuje od 01.09.2020

P- Kurs do : Wilkowyja ,Gorzuchowo ,Zakrzewo ,Kamieniec odbywa się na powrocie z Mieściska(bez
dodatkowej opłaty)

Osoby dojeżdżające rano z trasy Wilkowyja ,Kamieniec ,Zakrzewo –wsiadają na rannym kursie w
kierunku Mieściska i przez Kłecko jadą do Gniezna ; Kursem o 15:20 wracamy odwrotnie –najpierw do
Mieściska a następnie do wyżej wymienionych miejscowości.

Dni szkolne

1

Mieścisko

Mieścisko Dworzec

6:40   |   16:05   |   17:50

2

Miłosławice

6:45   |   16:10   |   17:55

3

Kłodzin nż

6:47   |   16:12   |   17:57

4

Jaroszewo

Jaroszewo Pierwsze

6:49   |   16:14   |   17:59

5

Ułanowo

Ułanowo (droga 190)

6:51   |   16:16   |   18:01

6

Charbowo

6:53   |   16:18   |   18:03

7

Kamieniec

16:24

8

Zakrzewo

16:30

9

Gorzuchowo

16:32

10

Wilkowyja

16:35

11

Polska Wieś

6:55 | 16:37 | 18:05

12

Kłecko

Kłecko II

7:00 | 16:38 | 18:07

13

Kłecko

Kłecko I

7:02 | 16:39 | 18:08

14

Kłecko

Kłecko III (ul. Kolonia)

7:04 | 18:10

15

Kłecko

Kłecko IV (ul. Kolonia)

7:05 | 18:11

16

Pruchnowo

7:06 | 18:12

17

Brzozogaj

7:08 | 18:14

18

Działyń

Działyń I

7:10 | 17:20 | 18:17

19

Kopydłowo

7:13 | 17:23 | 18:20

20

Gniezno

Obora

7.15 | 17.25 | 18.22

21

Gniezno

Piekary

7:17 | 17:17 | 18:24

22

Gniezno

Kłeckoska 06

7:20 | 17:20 | 18:27

23

Gniezno

Łaskiego 02

7:21 | 17:21 | 18:28

24

Gniezno

Jeziorna 02

7:22 | 17:22 | 18:29

25

Gniezno

Dworcowa 01

7:25 | 17:25 | 18:32