ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-DĘBNICA-DZIEĆMIARKI-CZECHY-KŁECKO

ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-DĘBNICA-DZIEĆMIARKI-CZECHY-KŁECKO

Sprzedaż biletów miesięcznych :

Punkt Canal + Ul. Dworcowa w Gnieźnie

Ostatni dzień roboczy miesiąca (godz. 11-16)

Pierwszy dzień roboczy miesiąca (godz. 11-16)

 

Pozostałe Dni w siedzibie firmy (8-16) Gniezno ul. Paderewskiego 20a

informacja telefoniczna 602190838 lub 61 426 55 66

Obowiązuje od 01.09.2020

S-kursuje tylko w dni nauki szkolnej
F- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
M-nie kursuje w Wigilię i przeddzień Nowego Roku
L-kursuje w od poniedziałku do soboty oprócz Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych i Nowego roku
G- kursuje w soboty

Gniezno, Dworzec peron 3

4:20 (F)   |   6:15 (S)   |   8:30 (L)   |   11:55 (F)   |   14:45 (F)   |   16:30 (F)   |   14:30 (G)|20:20(s)

Gniezno, Wawrzyńca

4:23 (F)   |   6:18 (S)   |   8:33 (L)   |   11:58 (F)   |   14:48 (F)   |   16:33 (F)   |   14:33 (G)|20:20(s)

Gniezno, Łaskiego

4:24 (F)   |   6:19 (S)   |   8:34 (L)   |   11:59 (F)   |   14:49 (F)   |   16:34 (F)   |   14:34 (G)

Gniezno, Kłeckoska IV

4:25 (F)   |   6:20 (S)   |   8:35 (L)   |   12:00 (F)   |   14:50 (F)   |   16:35 (F)   |   14:35 (G)

Piekary

4:27 (F)   |   6:22 (S)   |   8:37 (L)   |   12:02 (F)   |   14:52 (F)   |   16:37 (F)   |   14:37 (G)

Piekary nż

4:28 (F)   |   6:23 (S)   |   8:38 (L)   |   12:03 (F)   |   14:53 (F)   |   16:38 (F)   |   14:38 (G)

Obora

4:30 (F)   |   6:25 (S)   |   8:40 (L)   |   12:05 (F)   |   14:55 (F)   |   16:40 (F)   |   14:40 (G)

Kopydłowo nż

4:32 (F) | 6:27 (S) | 8:42 (L) | 12:07 (F) | 14:57 (F) | 16:42 (F) | 14:42 (G)

Działyń

4:35 (F) | 6:30 (S) | 8:45 (L) | 12:10 (F) | 15:00 (F) | 16:45 (F) | 14:45 (G)

Dębnica, wieś

4:38 (F)   |   6:33 (S)   |   8:48 (L)   |   12:13 (F)

Dębnica, szk.

4:41 (F)   |   6:36 (S)   |   8:51 (L)   |   12:16 (F)

Sulin, skrz.

4:44 (F)   |   6:39 (S)   |   8:54 (L)   |   12:19 (F)

Dziećmiarki, wieś

4:46 (F)   |   6:41 (S)   |   8:56 (L)   |   12:21 (F)

Dziećmiarki

4:47 (F)   |   6:42 (S)   |   8:57 (L)   |   12:22 (F)

Czechy

4:50 (F)   |   6:45 (S)   |   9:00 (L)   |   12:25 (F)

Kłecko, czarneckiego

4:53 (F)   |   6:48 (S)   |   9:03 (L)   |   12:28 (F)

Kłecko, Słoneczna

4:55 (F)   |   6:50 (S)   |   9:05 (L)   |   12:30 (F)   |   15:10 (F)   |   16:55 (F)

Kłecko, Słoneczna

5:00 (F)   |   7:00 (S)   |   9:10 (L)   |   12:40 (F)   |   15:20 (F)   |   17:00 (F)   |   15:00 (G)

Kłecko rynek

5:02 (F)   |   7:01 (S)   |   9:12 (L)   |   12:42 (F)   |   15:21 (F)   |   17:01 (F)   |   15:01 (G)

Kłecko, czarneckiego

15:22 (F)   |   17:02 (F)   |   15:02 (G)

Czechy

15:25 (F)   |   17:05 (F)   |   15:05 (G)

Dziećmiarki

15:28 (F)   |   17:08 (F)   |   15:08 (G)

Dziećmiarki, wieś

15:29 (F)   |   17:09 (F)   |   15:09 (G)

Sulin, skrz.

15:31 (F)   |   17:11 (F)   |   15:11 (G)

Dębnica, szk.

15:34 (F)   |   17:14 (F)   |   15:14 (G)

Dębnica, wieś

15:37 (F)   |   17:17 (F)   |   15:17 (G)

Działyń

5:10 (F)   |   7:10 (S)   |   9:20 (L)   |   12:50 (F)   |   15:40 (F)   |   17:20 (F)   |   15:20 (G)

Kopydłowo nż

5:13 (F)   |   7:13 (S)   |   9:23 (L)   |   12:53 (F)   |   15:43 (F)   |   17:23 (F)   |   15:23 (G)

Obora

5:15 (F)   |   7:15 (S)   |   9:25 (L)   |   12:55 (F)   |   15:45 (F)   |   17:25 (F)   |   15:25 (G)

Piekary nż

5:17 (F)   |   7:17 (S)   |   9:27 (L)   |   12:57 (F)   |   15:47 (F)   |   17:27 (F)   |   15:27 (G)

Piekary

5:18 (F)   |   7:18 (S)   |   9:28 (L)   |   12:58 (F)   |   15:48 (F)   |   17:28 (F)   |   15:28 (G)

Gniezno, Kłeckoska IV

5:20 (F)   |   7:20 (S)   |   9:30 (L)   |   13:00 (F)   |   15:50 (F)   |   17:30 (F)   |   15:30 (G)

Gniezno, Łaskiego

5:21 (F)   |   7:21 (S)   |   9:31 (L)   |   13:01 (F)   |   15:51 (F)   |   17:31 (F)   |   15:31 (G)

Gniezno, Jeziorna

5:22 (F)   |   7:22 (S)   |   9:32 (L)   |   13:02 (F)   |   15:52 (F)   |   17:32 (F)   |   15:32 (G)

Gniezno, Dworcowa

5:25 (F)   |   7:25 (S)   |   9:35 (L)   |   13:05 (F)   |   15:55 (F)   |   17:35 (F)   |   15:35 (G)