ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-DĘBNICA-DZIEĆMIARKI-CZECHY-KŁECKO

ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-DĘBNICA-DZIEĆMIARKI-CZECHY-KŁECKO

Obowiązuje od 01.10.2022

S-kursuje tylko w dni nauki szkolnej
F- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
M-nie kursuje w Wigilię i przeddzień Nowego Roku
L-kursuje w od poniedziałku do soboty oprócz Świąt Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych i Nowego roku
G- kursuje w soboty

↔ Wersję mobilną rozkładu jazdy można przewijać lewo-prawo.


F
S
L
F
F
F
G
Gniezno, Dworzec peron 3
4.20
6.15
8.30
11.55
14.45
16.30
14:30
Gniezno, Wawrzyńca
4.23
6.18
8.33
11.58
14.48
16.33
14:33
Gniezno, Łaskiego
4.24
6.19
8.34
11.59
14.49
16.34
14:34
Gniezno, Kłeckoska IV
4.25
6.20
8.35
12.00
14.50
16.35
14:35
Piekary
4.27
6.22
8.37
12.02
14.52
16.37
14:37
Piekary nż
4.28
6.23
8.38
12.03
14.53
16.38
14:38
Obora
4.30
6.25
8.40
12.05
14.55
16.40
14:40
Kopydłowo nż
4.32
6.27
8.42
12.07
14.57
16.42
14:42
Działyń
4.35
6.30
8.45
12.10
15.00
16.45
14:45
Dębnica, wieś
4.38
6.33
8.48
12.13
-
-
-
Dębnica, szk.
4.41
6.36
8.51
12.16
-
-
-
Sulin, skrz.
4.44
6.39
8.54
12.19
-
-
-
Dziećmiarki, wieś
4.46
6.41
8.56
12.21
-
-
-
Dziećmiarki
4.47
6.42
8.57
12.22
-
-
-
Czechy
4.50
6.45
9.00
12.25
-
-
-
Kłecko, czarneckiego
4.53
6.48
9.03
12.28
-
-
-
Kłecko, Słoneczna
4:55 (F)
6:50 (S)
9:05 (L)
12:30 (F)
15:10 (F)
16:55 (F)
-
Kłecko, Słoneczna
5:00 (F)
7:00 (S)
9:10 (L)
12:40 (F)
15:20 (F)
17:00 (F)
15:00 (G)
Kłecko rynek
5:02 (F)
7:01 (S)
9:12 (L)
12:42 (F)
15:21 (F)
17:01 (F)
15:01 (G)
Kłecko, czarneckiego
-
-
-
-
15:22 (F)
17:02 (F)
15:02 (G)
Czechy
-
-
-
-
15.25
17.05
15:05
Dziećmiarki
-
-
-
-
15.28
17.08
15:08
Dziećmiarki, wieś
-
-
-
-
15.29
17.09
15:09
Sulin, skrz.
-
-
-
-
15.31
17.11
15:11
Dębnica, szk.
-
-
-
-
15.34
17.14
15:14
Dębnica, wieś
-
-
-
-
15.37
17.17
15:17
Działyń
5.10
7.10
9.20
12.50
15.40
17.20
15:20
Kopydłowo nż
5,13
7.13
9.23
12.53
15.43
17.23
15:23
Obora
5.15
7.15
9.25
12.55
15.45
17.25
15:25
Piekary nż
5.17
7.17
9.27
12.57
15.47
17.27
15:27
Piekary
5.18
7.18
9.28
12.58
15.48
17.28
15:28
Gniezno, Kłeckoska IV
5.20
7.20
9.30
13.00
15.50
17.30
15:30
Gniezno, Łaskiego
5.21
7.21
9.31
13.01
15.51
17.31
15:31
Gniezno, Jeziorna
5.22
7.22
9.32
13.02
15.52
17.32
15:32
Gniezno, Dworcowa
5.25
7.25
9.35
13.05
15.55
17.35
15:35