ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-JANOWIEC

ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-JANOWIEC

Rozkład jazdy Gniezno-Janowiec Wlkp.

Obowiązuje od 21.10.2022

S- dni szkolne

↔ Wersję mobilną rozkładu jazdy można przewijać lewo-prawo.



Dni robocze od Poniedziałku do Piątku oprócz świąt
1
Gniezno (Dworzec peron nr 2,3,4)
5:40 7:30(s) 9:40 (S) 13:55(s) 15:30 16:30(s) 18:30 (S)
2
Gniezno (Św. Wawrzyńca)
5:43 7:33(S) 9:43 (S) 13:58(S) 15:33 16:33(S) 18:33 (P)
3
Gniezno (Łaskiego)
5:44 7:44(S) 9:44(S) 13:59(S) 15:34 16:34(S) 18:34(S)
4
Gniezno (Kłeckoska)
5:45 7:35(S) 9:45(S) 14:00(S) 15:35 16:35(S) 18:35(S)
6
Gniezno (Piekary)
5:48 7:38(S) 9:48(S) 14:03(S) 15:38 16:38(S) 18:38(S)
7
Gniezno (Obora)
5:50 7:40(S) 9:50(S) 14:05(S) 15:40 16:40(S) 18:40(S)
8
Kopydłowo
5:52 7:42(S) 9:52(S) 14:07(S) 15:42 16:42(S) 18:42(S)
9
Działyń (Działyń I)
5:55 7:45(S) 9:55(S) 14:10(S) 15:45 16:45(S) 18:45(S)
10
Brzozogaj
5:57 7:47(S) 9:57(S) 14:12(S) 15:47 16:30(S) 18:47(S)
11
Pruchnowo
5:59 7:49(S) 9:59(S) 14:14(S) 15:49 16:49(S) 18:49(S)
13
Kłecko (Kłecko III, ul. Kolonia)
6:01 7:51(S) 10:01(S) 14:15(S) 15:51 16:51(S) 18:51(S)
15
Kłecko (Kłecko II Targowisko)
6:05 7:55(S) 10:05(S) 14:20(S) 15:55 16:55(S) 18:55(S)
16
Kłecko (Kłecko Rynek)
6:06 7:56(S) 10:06(S) 14:21(S) 15:56 16:56(S) 18:56(S)
17
Polska Wieś
6:08 7:58(S) 10:08(S) 14:22(S) 15:58 16:58(S) 18:58(S)
18
Charbowo
6:11 8:01(S) 10:11(S) 14:23(S) 16:01 17:01(S) 19:01(S)
19
Ułanowo
6:12 8:02(S) 10:12(S) 14:27(S) 16:02(S) 17:02(S) 19:02(S)
20
Świniary
6:15 8:05(S) 10:15(S) 14:27(S) 16:05 17:05(S) 19:05(S)
21
Dobiejewo
6:16 8:06(S) 10:16(S) 14:31(S) 16:06 17:06(S) 19:06(S)
22
Łopienno
6:20 8:10(S) 10:20(S) 14:35(S) 16:10 17:10(S) 19:10(S)
23
Flantrowo
6:25 8:15(S) 10:25(S) 14:40(S) 16:15 17:15(S) 19:15(S)
24
Janowiec
6:28 8:16(S) 10:28(S) 14:43(S) 16:18 17:16(S) 19:18(S)