ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-KŁECKO

ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-KŁECKO

Obowiązuje od 01.10.2022

↔ Wersję mobilną rozkładu jazdy można przewijać lewo-prawo.

 
 
Dni robocze
1
Gniezno (Dworzec Autobusowy)
4:20 | 5:40 | 6:15 (S) | 7:30 (S) | 8:30 | 9:40(S) | 11:55 | 13:55 | 14:45 | 15:30 | 16:30 | 18:30 | 20:20(s)
2
Gniezno (Plac 21 Stycznia)
4:23 | 5:43 | 6:18 (S) | 7:33 (S) | 8:33 | 9:43(S) | 11:58 | 13:58 | 14:48 | 15:33 | 16:33 | 18:33 | 20:23(S)
3
Gniezno (Łaskiego)
4:24 | 5:44 | 6:19 (S) | 7:34 (S) | 8:34 | 9:44(S) | 11:59 | 13:59 | 14:49 | 15:34 | 16:34 | 18:34|20:24(S)
4
Gniezno (ul. Kłeckoska)
4:25 | 5:45 | 6:20 (S) | 7:35 (S) | 8:35 | 9:45(S) | 12:00 | 14:00 | 15:00 | 15:35 | 16:35 | 18:35|20:25(S)
6
Piekary
4:28 | 5:48 | 6:23 (S) | 7:38 (S) | 8:38 | 9:48(S) | 12:03 | 14:03 | 15:03 | 15:38 | 16:38 | 18:38|20:27(S)
7
Obora Gł.
4:30 | 5:50 | 6:25 (S) | 7:40 (S) | 8:40 | 9:50 (s)| 12:05 | 14:05 | 15:05 | 15:40 | 16:40 | 18:40 |20:30(S)
8
Kopydłowo
4:32 | 5:52 | 6:27 (S) | 7:42 (S) | 8:42 | 9:52(S) | 12:07 | 14:07 | 15:07 | 15:42 | 16:42 | 18:42 | 20:32(S)
9
Działyń
4:35 | 5:55 | 6:25 (S) | 7:45 (S) | 8:45 | 9:55 | 12:10 | 14:10 | 15:10 | 15:45 | 16:45 | 18:45 | 20:35(S)
10
Brzozogaj
5:57 | 7:47 | 9:57(s) | 14:12 | 15:02 | 15:47 | 16:47 | 18:47
11
Bielawy
5:59 | 7:49 | 9:59 | 14:14 | 15:04 | 15:49 | 16:49 | 18:49
12
Kłecko Kol.
6:01 | 7:51 | 10:01(s) | 14:16 | 15:06 | 15:51 | 16:51 | 18:51
13
Kłecko (ul. Słoneczna)
4:55 | 6:05 | 6:55 | 7:55 | 9:05 | 10:05(s) | 12:30 | 14:20 | 15:10 | 15:55 | 16:55 | 18:55|20:55(S)
 
 
Soboty
1
Gniezno (Dworzec, peron 5)
4:30 | 6:30 | 8:30 | 11:00 | 14:30
2
Gniezno (Plac 21 Stycznia)
4:33 | 6:33 | 8:33 | 11:03 | 14:33
3
Gniezno (Łaskiego)
4:34 | 6:34 | 8:34 | 11:04 | 14:34
4
Gniezno (ul. Kłeckoska)
4:35 | 6:35 | 8:35 | 11:05 | 14:35
5
Piekary Szkoła
4:37 | 6:37 | 8:37 | 11:07 | 14:37
6
Piekary
4:37 | 6:37 | 8:37 | 11:07 | 14:37
7
Obora Gł.
4:40 | 6:40 | 8:40 | 11:10 | 14:40
8
Kopydłowo
4:42 | 6:42 | 8:42 | 11:12 | 14:42
9
Działyń
4:45 | 6:45 | 8:45 | 11:15 | 14:45
10
Brzozogaj
4:47 | 6:47 | 11:17 | 14:47
11
Bielawy
4:49 | 6:49 | 11:19 | 14:49
12
Kłecko Kol.
4:51 | 6:51 | 11:21 | 14:51
13
Kłecko (ul. Słoneczna)
4:55 | 6:55 | 9:05 | 11:25 | 14:55