ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-JANOWIEC

ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-JANOWIEC

Sprzedaż biletów miesięcznych :

Punkt Canal + Ul.Dworcowa w Gnieźnie

31.08.21 (godz 12-16)

01.09.21 (godz 9-16) 

Pozostałe Dni w siedzibie firmy (8-16) Gniezno ul.Paderewskiego 20a

informacja telefoniczna 602190838 lub 61 426 55 66

Rozkład jazdy Gniezno-Janowiec Wlkp.

Obowiązuje od 01.09.2020

S- dni szkolne

Dni robocze

1

Gniezno

Dworzec peron nr 5

5:40   |   9:40 (S)   |   15:20   |   18:30 (S)

2

Gniezno

Św. Wawrzyńca

5:43   |   9:43 (P)   |   15:23   |   18:33 (P)

3

Gniezno

Łaskiego

5:44   |   9:44(S)   |   15:24   |   18:34(S)

4

Gniezno

Kłeckoska

5:45   |   9:45(S)   |   15:25   |   18:35(S)

6

Gniezno

Piekary

5:48   |   9:48(S)   |   15:28   |   18:38(S)

7

Gniezno

Obora

5:50   |   9:50(S)   |   15:30   |   18:40(S)

8

Kopydłowo

5:52   |   9:52(S)   |   15:32   |   18:42(S)

9

Działyń

Działyń I

5:55   |   9:55(S)   |   15:35   |   18:45(S)

10

Brzozogaj

5:57   |   9:57(S)   |   15:37   |   18:47(S)

11

Pruchnowo

5:59   |   9:59(S)   |   15:39   |   18:49(S)

13

Kłecko

Kłecko III (ul. Kolonia)

6:01   |   10:01(S)   |   15:41   |   18:51(S)

15

Kłecko

Kłecko II Targowisko

6:05   |   10:05(S)   |   15:45   |   18:55(S)

16

Kłecko

Kłecko Rynek

6:06   |   10:06(S)   |   15:46   |   18:56(S)

17

Polska Wieś

6:08   |   10:08(S)   |   15:48   |   18:58(S)

18

Charbowo

6:11   |   10:11(S)   |   15:51   |   19:01(S)

19

Ułanowo

6:12   |   10:12(S)   |   15:52   |   19:02(S)

20

Świniary

6:15   |   10:15(S)   |   15:55   |   19:05(S)

21

Dobiejewo

6:16   |   10:16(S)   |   15:56   |   19:06(S)

22

Łopienno

6:20   |   10:20(S)   |   16:00   |   19:10(S)

23

Flantrowo

6:25   |   10:25(S)   |   16:05   |   19:15(S)

24

Janowiec

6:28   |   10:28(S)   |   16:08   |   19:18(S)