ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-KŁECKO

ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-KŁECKO

Sprzedaż biletów miesięcznych :

Punkt Canal + Ul.Dworcowa w Gnieźnie

30.09.21 (godz 11-16)

01.10.21 (godz 11-16) 

Pozostałe Dni w siedzibie firmy (8-16) Gniezno ul.Paderewskiego 20a

informacja telefoniczna 602190838 lub 61 426 55 66

Obowiązuje od 01.09.2020

Dni robocze

1

Gniezno

Dworzec Peron 5

4:20 | 5:40 | 6:15 (S) | 7:30 (S) | 8:30 | 9:40 | 11:55 | 13:55 | 14:45 | 15:20 | 16:30 | 18:30|20:20(s)

2

Gniezno

Plac 21 Stycznia

4:23 | 5:43 | 6:18 (S) | 7:33 (S) | 8:33 | 9:43 | 11:58 | 13:58 | 14:48 | 15:23 | 16:33 | 18:33

3

Gniezno

Łaskiego

4:24 | 5:44 | 6:19 (S) | 7:34 (S) | 8:34 | 9:44 | 11:59 | 13:59 | 14:49 | 15:24 | 16:34 | 18:34

4

Gniezno

ul. Kłeckoska

4:25 | 5:45 | 6:20 (S) | 7:35 (S) | 8:35 | 9:45 | 12:00 | 14:00 | 15:00 | 15:25 | 16:35 | 18:35

6

Piekary

4:28 | 5:48 | 6:23 (S) | 7:38 (S) | 8:38 | 9:48 | 12:03 | 14:03 | 15:03 | 15:28 | 16:38 | 18:38

7

Obora Gł.

4:30 | 5:50 | 6:25 (S) | 7:40 (S) | 8:40 | 9:50 | 12:05 | 14:05 | 15:05 | 15:30 | 16:40 | 18:40

8

Kopydłowo

4:32 | 5:52 | 6:27 (S) | 7:42 (S) | 8:42 | 9:52 | 12:07 | 14:07 | 15:07 | 15:32 | 16:42 | 18:42

9

Działyń

4:35 | 5:55 | 6:25 (S) | 7:45 (S) | 8:45 | 9:55 | 12:10 | 14:10 | 15:10 | 15:35 | 16:45 | 18:45

10

Brzozogaj

5:57 | 7:47 | 9:57 | 14:12 | 15:02 | 15:37 | 16:47 | 18:47

11

Bielawy

5:59 | 7:49 | 9:59 | 14:14 | 15:04 | 15:39 | 16:49 | 18:49

12

Kłecko Kol.

6:01 | 7:51 | 10:01 | 14:16 | 15:06 | 15:41 | 16:51 | 18:51

13

Kłecko

ul. Słoneczna

4:55 | 6:05 | 6:55 | 7:55 | 9:05 | 10:05 | 12:30 | 14:20 | 15:10 | 15:45 | 16:55 | 18:55

Soboty

1

Gniezno

Dworzec Peron 5

4:30 | 6:30 | 8:30 | 11:00 | 14:30

2

Gniezno

Plac 21 Stycznia

4:33 | 6:33 | 8:33 | 11:03 | 14:33

3

Gniezno

Łaskiego

4:34 | 6:34 | 8:34 | 11:04 | 14:34

4

Gniezno

ul. Kłeckoska

4:35 | 6:35 | 8:35 | 11:05 | 14:35

5

Piekary Szkoła

4:37 | 6:37 | 8:37 | 11:07 | 14:37

6

Piekary

4:38 | 6:38 | 8:38 | 11:08 | 14:38

7

Obora Gł.

4:40 | 6:40 | 8:40 | 11:10 | 14:40

8

Kopydłowo

4:42 | 6:42 | 8:42 | 11:12 | 14:42

9

Działyń

4:45 | 6:45 | 8:45 | 11:15 | 14:45

10

Brzozogaj

4:47 | 6:47 | 11:17 | 14:47

11

Bielawy

4:49 | 6:49 | 11:19 | 14:49

12

Kłecko Kol.

4:51 | 6:51 | 11:21 | 14:51

13

Kłecko

ul. Słoneczna

4:55 | 6:55 | 9:05 | 11:25 | 14:55