ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-MIEŚCISKO

ROZKŁAD JAZDY GNIEZNO-MIEŚCISKO

Sprzedaż biletów miesięcznych :

Punkt Canal + Ul.Dworcowa w Gnieźnie

31.08.21 (godz 12-16)

01.09.21 (godz 9-16) 

Pozostałe Dni w siedzibie firmy (8-16) Gniezno ul.Paderewskiego 20a

informacja telefoniczna 602190838 lub 61 426 55 66

Obowiązuje od 01.09.2020

P- Kurs do : Wilkowyja ,Gorzuchowo ,Zakrzewo ,Kamieniec odbywa się na powrocie z Mieściska(bez
dodatkowej opłaty)

Osoby dojeżdżające rano z trasy Wilkowyja ,Kamieniec ,Zakrzewo –wsiadają na rannym kursie w
kierunku Mieściska i przez Kłecko jadą do Gniezna ; Kursem o 15:20 wracamy odwrotnie –najpierw do
Mieściska a następnie do wyżej wymienionych miejscowości.

Dni szkolne

1

Gniezno

Dworzec peron 5

15:20   |   16:30

2

Gniezno

Św. Wawrzyńca 01

15:22   |   16:32

3

Gniezno

Łaskiego 02

15:24   |   16:34

4

Gniezno

Kłeckoska 06

15:25   |   16:35

6

Gniezno

Piekary

15:28   |   16:38

7

Obora

15:30   |   16:40

8

Kopydłowo

15:32   |   16:42

9

Działyń

Działyń I

15:35   |   16:45

10

Brzozogaj

15:37   |   16:47

11

Pruchnowo

15:37   |   16:47

12

Kłecko

Kłecko IV (ul. Kolonia)

15:40   |   16:50

13

Kłecko

Kłecko III (ul. Kolonia)

15:41   |   16:51

15

Kłecko

Kłecko II Słoneczna

6:00   |   15:45   |   17:00

16

Kłecko

Kłecko Rynek

6:01   |   15:46   |   17:01

16

Polska Wieś

6:03   |   15:48   |   17:03

17

Wilkowyja

Wilkowyja I

6:05 | P

18

Gorzuchowo

6:08 | P

19

Zakrzewo

6:10 | P

20

Kamieniec

6:16 | P

21

Charbowo

6:22 | 15:50 | 17:05

23

Ułanowo

6:24 | 15:52 | 17:07

24

Jaroszewo

Jaroszewo Pierwsze

6:26 | 15:54 | 17:09

25

Kłodzin nż

6:28 | 15:56 | 17:11

26

Miłosławice

6:30 | 15:58 | 17:13

27

Mieścisko

Mieścisko Dworzec

6:34 | 16:02 | 17:17