ROZKŁAD JAZDY JANOWIEC-GNIEZNO

ROZKŁAD JAZDY JANOWIEC-GNIEZNO

Sprzedaż biletów miesięcznych :

Punkt Canal + Ul.Dworcowa w Gnieźnie

31.08.21 (godz 12-16)

01.09.21 (godz 9-16) 

Pozostałe Dni w siedzibie firmy (8-16) Gniezno ul.Paderewskiego 20a

informacja telefoniczna 602190838 lub 61 426 55 66

Rozkład jazdy Janowiec Wlkp.-Gniezno

Obowiązuje od 01.09.2020

Dni robocze

Janowiec

6:34 | 10:30(S) | 16:09 | 19:20(S)

Flantrowo

6:37 | 10:33(S) | 16:12 | 19:23(S)

1

Łopienno

6:42   |   10:38(S)   |   16:17   |   19:28(S)

2

Dobiejewo

6:46   |   10:42(S)   |   16:19   |   19:30(S)

3

Świniary

6:47   |   10:43(S)   |   16:20   |   19:31(S)

4

Ułanowo

6:50   |   10:46(S)   |   16:23   |   19:34(S)

6

Charbowo

6:54   |   10:50(S)   |   16:27   |   19:38(S)

7

Polska Wieś

6:56   |   10:52(S)   |   16:29   |   19:40(S)

8

Kłecko

Kłecko II Targowisko

7:00   |   10:54(S)   |  16:33   |   19:44(S)

9

Kłecko

Kłecko I Rynek

7:02   |   10:56(S)   |  16:35   |  19:46(S)

10

Kłecko

Kłecko III (Ul. kolonia)

7:04  |   10:58(S)   |  16:37   |  19:48(S)

11

Kłecko

Kłecko IV (Ul. kolonia)

7:05  |   10:59(S)   |  16:38   |  19:49(S)

12

Pruchnowo

7:06  |   11:00(S)   |  16:39   |  19:50(S)

13

Brzozogaj

7:08  |   11:02(S)   |  16:41   |  19:52(S)

14

Działyń

Działyń I

7:10  |   11:04(S)   |  16:43   |  19:54(S)

15

Kopydłowo

7:13  |   11:07(S)   |  16:46   |  19:57(S)

16

Gniezno

Obora

7:15  |   11:09(S)   |  16:48   |  19:59(S)

17

Gniezno

Piekary

7:17  |   11:11(S)   |  16:50   |  20:01(S)

19

Gniezno

Kłeckoska 01

7:20  |   11:14(S)   |  16:53   |  20:04(S)

20

Gniezno

Łaskiego 01

7:21  |   11:15(S)   |  16:54   |  20:05(S)

21

Gniezno

Jeziorna 02

7:22  |   11:16(S)   |  16:55   |  20:06(S)

22

Gniezno

Dworcowa 01

7:25  |   11:19(S)   |  16:58   |  20:09(S)